CY8C20434-12LQXIT
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY8C20434-12LQXIT
JLCPCB Part #
C2952709
Package
QFN-32(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 2.4V~5.25V 28 512Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH Others QFN-32(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS