CY8C29866-24AXI
MFR.Part #
CY8C29866-24AXI
JLCPCB Part #
C2948907
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 14bit 24MHz 2KB 32KB 3V~5.25V 64 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS