ESD1CAN24T2Q
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
ESD1CAN24T2Q
JLCPCB Part #
C2942562
Package
SOT-23
Description
2 200nA 24V 27V 300W@8/20us 30pF 5A@8/20us 60V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS