KH-1.27FH-1X16P-H4.3
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-1.27FH-1X16P-H4.3
JLCPCB Part #
C2938387
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 16P 1A 1x16P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS