PIO75-151KT
MFR.Part #
PIO75-151KT
JLCPCB Part #
C2936671
Package
SMD,7.8x7mm
Description
150uH 600mΩ 700mA Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS