KH-CL1.0-H2.5-13PS
MFR.Part #
KH-CL1.0-H2.5-13PS
JLCPCB Part #
C2925398
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 13P 1mm 2.5mm Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS