KH-CL1.0-H2.5-5PS
MFR.Part #
KH-CL1.0-H2.5-5PS
JLCPCB Part #
C2925394
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 5P Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS