SBD20150TCTB
MFR.Part #
SBD20150TCTB
JLCPCB Part #
C2924054
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150A 150V 20A 680mV@10A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS