NXA25VB100M6.3*11_2.5TP
MFR.Part #
NXA25VB100M6.3*11_2.5TP
JLCPCB Part #
C346944
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2.5mm 220mΩ@100kHz 25V 340mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS