FEC1008CP-3R3G-LRH
MFR.Part #
FEC1008CP-3R3G-LRH
JLCPCB Part #
C346423
Package
1008
Description
290mA 3.3uH 3.4Ω Wire-wound chip inductor ±2% 1008 Inductors (SMD) ROHS