DFE252012PD-1R0M=P2
MFR.Part #
DFE252012PD-1R0M=P2
JLCPCB Part #
C2917900
Description
1uH 3.2A 3.8A 42mΩ AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS