Q10B3D681KA5B0S0N0
MFR.Part #
Q10B3D681KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914654
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 680pF CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS