Q09F2D222MA5B0S0N0
MFR.Part #
Q09F2D222MA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914645
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS