G10E2E222MN0B0S0N0
MFR.Part #
G10E2E222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914553
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS