GGW0805UC068JGT
Extended
Manufacturer
GOOGLL(Zhaoqing Guoju Elec)
MFR.Part #
GGW0805UC068JGT
JLCPCB Part #
C343205
Package
0805
Description
1.45GHz 380mΩ 500mA 55@500MHz 68nH ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS