GGW0805UC5N6JGT
MFR.Part #
GGW0805UC5N6JGT
JLCPCB Part #
C343192
Description
5.5GHz 5.6nH 50@1000MHz 600mA 65mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS