ESD24VC2
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESD24VC2
JLCPCB Part #
C2910210
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 24V 33V 36pF 406W@8/20us 58V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS