CESD12VD3
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CESD12VD3
JLCPCB Part #
C2910088
Package
SOD-323
Description
1 12V 16.5V 1uA 220W@8/20us 24V 45pF 9A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS