ESDBKV15VD3
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDBKV15VD3
JLCPCB Part #
C2910083
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 10A@8/20us 15V 1uA 21V 2pF 370W@8/20us 37V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS