LP15R060SD
Extended
Manufacturer
Shenzhen Chip Hope Micro-Electronics
MFR.Part #
LP15R060SD
JLCPCB Part #
C2904145
Package
SOP-7
Description
-40℃~+150℃ 12mΩ 30ns 320uA 4.8V~5.3V 60V Built-in DCM、CCM Flyback SOP-7 Synchronous Rectifier Controllers ROHS