SMAJ20CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ20CA
JLCPCB Part #
C337763
Package
SMA
Description
12.4A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS