FPB252012D-3R3MT0
MFR.Part #
FPB252012D-3R3MT0
JLCPCB Part #
C29780737
Description
133mΩ 2.2A 2.75A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS