B22S474JS1B0220125055EOY
MFR.Part #
B22S474JS1B0220125055EOY
JLCPCB Part #
C2893356
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS