WJ45S-B-9.5-13P-13-00A
MFR.Part #
WJ45S-B-9.5-13P-13-00A
JLCPCB Part #
C2890841
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 13 13P 1x13P 20A 300V 4 9.5mm Black M4 Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS