3296X-1-101-8mm
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3296X-1-101-8mm
JLCPCB Part #
C330439
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
100Ω 30 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS