HF118F/024-1ZS1T
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF118F/024-1ZS1T
JLCPCB Part #
C29206351
Package
Plugin,28.5x10.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 10ms 2.35kΩ 220mW 24V 300V@DC、440V@AC 5ms Plugin,28.5x10.1mm Power Relays ROHS