HF115F/012-1ZS3
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF115F/012-1ZS3
JLCPCB Part #
C329299
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 12V 15ms 16A 16A@250VAC 300V@DC、440V@AC 360Ω 400mW 8 8ms AgCdO Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS