LMZ14202TZX-ADJ/NOPB
MFR.Part #
LMZ14202TZX-ADJ/NOPB
JLCPCB Part #
C2877206
Package
TO-PMOD-7
Description
-40℃~+125℃ 1 1mA 2A 6V~42V 800mV~6V 8mVp-p 90% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection ±1.25% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS