LM4040BIM7X-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4040BIM7X-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2867360
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.2% SC-70-5 Voltage Reference ROHS