RC-ML08W151FT
MFR.Part #
RC-ML08W151FT
JLCPCB Part #
C2842068
Description
150Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±100ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS