RC-02W30R1FT
MFR.Part #
RC-02W30R1FT
JLCPCB Part #
C321439
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS