RC-01W3010FT
MFR.Part #
RC-01W3010FT
JLCPCB Part #
C320816
Description
-55℃~+125℃ 25V 301Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS