RC-01W1473FT
MFR.Part #
RC-01W1473FT
JLCPCB Part #
C320702
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS