RC-01U2R00FT
MFR.Part #
RC-01U2R00FT
JLCPCB Part #
C320466
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS