KH-6X6X10H-STM
MFR.Part #
KH-6X6X10H-STM
JLCPCB Part #
C2837536
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
10mm 12V 50mA 6mm 6mm 80,000 cycles Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS