GH1.25-7PLTPZ
Extended
Manufacturer
BOOMELE(Boom Precision Elec)
MFR.Part #
GH1.25-7PLTPZ
JLCPCB Part #
C2829265
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x7P 50V 7 7P PA6T Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS