BZT52-B13S-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B13S-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C313476
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 12.74V~13.26V 13V 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS