HQ0707J0100T5E
MFR.Part #
HQ0707J0100T5E
JLCPCB Part #
C2793162
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS