HQ0707F8202T5E
MFR.Part #
HQ0707F8202T5E
JLCPCB Part #
C2793149
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS