HQ0707F1203T5E
MFR.Part #
HQ0707F1203T5E
JLCPCB Part #
C2793008
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS