HQ06W2J0513T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ06W2J0513T5E
JLCPCB Part #
C2792941
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS