HQ06W2J0334T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0334T5E
JLCPCB Part #
C2792907
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS