HQ06W2J0222T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0222T5E
JLCPCB Part #
C2792877
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS