HQ06W2J0134T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0134T5E
JLCPCB Part #
C2792844
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS