0603WAF3480T5E
MFR.Part #
0603WAF3480T5E
JLCPCB Part #
C23005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS