ERJ-P08D7151V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08D7151V
JLCPCB Part #
C4286838
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 660mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS