HQ06W2F3300T5E
MFR.Part #
HQ06W2F3300T5E
JLCPCB Part #
C2792715
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS