HQ06W2F3011T5E
MFR.Part #
HQ06W2F3011T5E
JLCPCB Part #
C2792713
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.01kΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS