HQ06W2D3403T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ06W2D3403T5E
JLCPCB Part #
C2792611
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 340kΩ 500mW ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS