HQ05W3J0335T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0335T5E
JLCPCB Part #
C2792533
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3MΩ 333mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS